Zatrzymaj wspomnienia w drewnie!

Pewnie wiele osób już zauważyło, że oglądanie zdjęć w telefonie czy komputerze nie jest tak miłym zajęciem, jak oglądanie ich w albumach, czy w ramkach. W formie cyfrowej zdjęcia i obrazy nie są tak atrakcyjne. Znacznie lepiej się je ogląda na papierze, wydrukowane w wysokiej jakości. Ostatnio do łask wracają ramki drewniane.

Teraz wszystko jest modne, co jest związane z naturą. Drewno jest ciepłe i bardzo eleganckie. Nie potrzebuje żadnych dodatków. Swoją prostotą i naturalnością zaspokaja wszelkie estetyczne potrzeby. Podkreśla piękno innych przedmiotów. Ramki drewniane to idealny pomysł na prezent dla bliskich. W takich ramkach można umieścić rodzinne zdjęcia. Ramy można wieszać na ścianie lub ustawić na komodzie. Jeśli mamy kilka ramek do dyspozycji i są one różnej wielkości, to możemy stworzyć niepowtarzalny kolaż. Zamiast zdjęć w ramkach można umieszczać w nich również własne rysunki, obrazy czy modne grafiki.

Nie bójmy się i eksponujmy nasze dzieła. Niech nie leżą w pudełku na dnie szafy tylko chwalmy się nimi. W ten sposób można zachęcić dzieci do twórczości artystycznej. Namalowane czy narysowane przez nich dzieła umieścić w ramie i chwalić ich zdolności. Wtedy na pewno będą pełne zapału do dalszej pracy i do obudzenia swojej kreatywności. A chwaląc je zbudujemy ich pewność siebie. Niechaj ramki drewniane zapełnią nasze puste i zimne ściany. Ożywmy pomieszczenia. Nadajmy im życia, ducha. Zróbmy sobie w domu naszą małą galerię sztuki. Piękne obrazy czy ekspozycja zdjęć rodzinnych ze wszystkich pokoleń. Od pozowanych zdjęć czarno-białych do kolorowych i wesołych selfie. Obudźmy w sobie ducha artysty. Znacznie lepiej się mieszka w otoczeniu pięknych i naturalnych rzeczy. Do pięknego wnętrza chętnie wracamy i chętnie zapraszamy przyjaciół. Otwórzmy się na piękno i na naturalność.

Zobacz też: Ramki drewniane | http://www.nielsenpolska.pl/

Dodaj komentarz