Słodycze reklamą dla twojej firmy!

Rozpoczynając pracę nad reklamą warto zastanowić się nad gadżetami reklamowymi. Gadżety reklamowe świetnie upamiętniają wizerunek firmy. Takim gadżetem reklamowym są choćby nawet czekoladki reklamowe. Cukierki z nadrukiem nie tylko sprawią, że klient nas zapamięta, ale również będzie kojarzył nas z czymś dobrym. Przykładowy sklep, który wykonuje czekoladki reklamowe to superslodycze.pl. Sklep oferuje przeróżnie czekoladki, które można dowolnie konfigurować indywidualnie na życzenie klienta, dzięki temu wszystkie mogą być unikatowe.  Pudełeczka na czekoladki wykonane są z tektury, metalu, bądź bardzo eleganckiego drewna.

Przykładowym produktem są właśnie czekoladki reklamowe. W ofercie sklepu są czekoladki okazyjne tzn. ślub, komunia, urodziny i te reklamowe. Są one wykonane według polskiej receptury z najwyższej jakości produktów. Każda czekoladka zapakowana jest osobno w sreberko oraz każda osobno zawiera logo firmy. Kwestia przygotowania szablonu graficznego leży po stronie firmy, która je wykonuje, trzeba tylko podać swoje wytyczne i resztą zajmie się grafik.

Jeżeli mowa o cukierkach z nadrukiem można je kupić luzem, bądź można do nich dokupić personalizowane pudełeczka kartonowe (displaye), bądź słoiki. Do wyboru mamy kukułki, żelki, cukierki pudrowe, karmelki żujki i landrynki. Firma daje wsparcie podczas tworzenia projektu graficznego i podpowiada co bardziej przyciągnie klientów. Po złożeniu zamówienia na gotowy produkt trzeba czekać do dwóch tygodni. Wysyłka następuje kurierem w zależności od wielkości paczki.

Gadżety reklamowe to wspaniały pomysł na reklamę dla twojej firmy. Mam nadzieje, że zastanowisz się nad zastosowaniem tego w Twojej firmie.

Zobacz więcej: Cukierki z nadrukiem | SuperSlodycze.pl

Dodaj komentarz