Okolicznościowe badziki

Badziki reklamowe mogą być również okolicznościowymi zapinkami. Te małe gadżety reklamowe są doskonale znaną formą reklamową, która często bardzo dobrze się sprawdza, a przy tym równocześnie jest dosyć tanią reklamą. Jednak badziki mogą nie tylko być używane do reklamy, mogą również informować o jakiejś okolicznościowej dacie, być wejściówką na imprezę, spełniać rolę kotyliona na weselu lub na balu albo też na studniówce.

Małe ale rzucające się w oczy badziki są też idealne dla członków sympozjów, szkoleń czy zjazdów. Dobrze sprawdzają się jako przypinki oznaczające kolonistów, lub członków jakiejś grupy.

badziki czyli popularne okolicznosciowe zapinkiZdjęcie: Badziki wytworzone przez firmę ButtonFly.pl

Dzisiaj badziki reklamowe drukuje się dobrym, fotograficznym drukiem, wykonuje się je naprawdę w bardzo dobrej technologi. Są one błyszczące, kolorowe i łatwo nie tracą swoich barw. Można zadrukować je każdym ciekawym projektem, nie tylko pracownika drukarni ale także swoim, własnym i personalnym. Badziki z reguły są aluminiowe i doczepiona do nich jest zapinka w formie agrafki, choć czasami takim samym odpowiednikiem może być magnes.

Przypinki reklamowe są przedmiotami bardzo lubianymi i często nawet kolekcjonowanymi. Informują o rajdach,, koloniach, imprezach, eventach, są miłym gadżetem bardzo popularnym i znanym od wielu lat. Badziki bardzo cieszą i dużych i małych i mogą być nawet niezłą pamiątką uczestnictwa w jakimś projekcie. Najczęściej występują jako okrągłe przedmioty o różnej średnicy, ale pomysłowość ludzka jest wielka i czasami prezentowane są w innych kształtach, jak prostokąt czy romb. Obecnie jest wiele firm zajmujących się produkcją badzików na zamówienie.

Polecam: Badziki | http://buttonfly.pl/oferta/badziki/

Dodaj komentarz