Gry dostarczające emocji

Młodzi ludzie bardzo szybko się nudzą. Potrzebują oni rozrywki, która pozwoli im się oderwać od życia codziennego, od codziennych obowiązków i która podniesie im poziom adrenaliny we krwi. Nic więc dziwnego, że tak popularna stała się obecnie rozrywka o nazwie escape room, czyli coś jak gra miejska tyle że odbywająca się w zamkniętym pomieszczeniu. Gra ta skierowana jest do młodzieży i dorosłych, choć zdarzają się pokoje dla dzieci.

gra miejska jak escape room

Krakowskie escape roomy

Pod nazwą escape room mieści się zabawa dla młodzieży ale nie tylko, która polega na tym, że kilka osób jest zamykanych w jednym z pomieszczeń budynku, tzw. pokoju zagadek, w którym znajduje się właśnie wiele czekających do rozwiązania zagadek. To od tego, czy rozwiąże się wszystkie zagadki zależy wygrana i otwarcie drzwi, które są głównym celem zabawy. Zabawa ta jest bardzo emocjonująca i jest skierowana do osób, które lubią zgadywanki i chętnie podejmują nowe wyzwania. Kraków ma wiele lokali tego rodzaju, m.in. oferuje je Lost Room.

Rozrywki w mieście – gra miejska

W mieście Kraków, można się też rozerwać w inny, ciekawy sposób. Na pewno interesującą ofertą jest gra miejska. Ma ona podobne znaczenie jak escape room tyle, że cała zabawa odbywa się na ulicach miasta. Grupa uczestników musi iść po śladach zostawionych przez organizatorów, musi odgadywać zagadki i szukać wskazówek, by w końcu trafić w określone miejsce. Bez wątpienia gra miejska od Lost Room Kraków, to bardzo ciekawa rozrywka, która idealnie się nadaje dla grup zorganizowanych, na przykład dla klas szkolnych, imprez integracyjnych czy wieczorów kawalerskich.

Dodaj komentarz